Tábory 2010

Protože na loňské tábory byly v drtivé většině kladné reakce a některé děti by rády přijely i letos, rozhodli jsme se prozatím vypsat následující termíny:

 

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

12.7. - 18.7.2010       

26.7. - 1.8.2010          

Pokud se  najde dostatek zájemců, jsme připraveni otevřít ještě další termín v srpnu a v případě dostatečného zájmu může být i pobytový.

Na každý turnus bude přijato pouze 8 dětí ve věku 10 až 16 let, a to z toho důvodu, abychom byli schopni udržet standard, který jsme loni nasadili. Zakládáme   si na tom, aby každé dítě mělo individuální jezdecký trénink pod dohledem cvičitele každý den. Myslíme si, že právě tento přístup nás odlišuje od řady jiných   jezdeckých táborů a že právě to loni děti i rodiče ocenili nejvíce. U nás upřednostňujeme kvalitu před kvantitou.

Tábory se konají v příjemném prostředí naší farmy, v krásné přírodě kraje pod Blaníkem. Farma poskytuje nejen veškeré potřebné zázemí, ale také ideální podmínky pro jezdecký výcvik. Nebudou chybět prvky dobrodružství, dostatek sportovních a doprovodných aktivit, ale zejména kvalitní a individuální výcvik jízdy na koni. Děti seznámíme se vším, co obnáší  kompletní péče o koně. Naučí se u nás, jak o koně pečovat, od čištění, přes sedlání a uzdění až po samotnou jízdu na koni. Nebude chybět ani teorie, zdravověda a aby děti přes léto nezapomínaly na školu, naučíme je trochu koňské angličtiny

Protože ale koně nemohou pracovat celý den, je pro děti připraven bohatý doprovodný program. Vedle sportovního vyžití jako je volejbal, fotbal, přehazovaná a horolezectví je čekají také výtvarné aktivity.

Stejně jako loni, i letos se o Vaše děti bude po celou dobu konání tábora starat kvalifikovaný personál, součástí čtyřčlenného týmu je licencovaná cvičitelka koní a jezdců, zdravotník a táboroví vedoucí s licencí jezdce. S naším týmem se můžete seznámit ZDE.

Protože bez koní by to nešlo, seznamte se také s naším koňským týmem, a to ZDE

 

ORGANIZAČNÍ INFORMACE

Tábor je určen pro 8 dětí ve věku od 10 do 16-ti let. Zdravá strava 3 x denně, pitný režim.  

 

Doprava do a z místa konání samostatně

Denní nástup dětí na tábor do 8:30

Denní vyzvednutí dětí z tábora do 17:00 (po dohodě i později)

 

Na děti čeká

  • Krátká ranní rozcvička
  • Péče o koně a stáj
  • Výcvik jízdy na lonži a na jízdárně
  • Projížďky terénem s vedením
  • Noční bojovka
  • Výtvarné dílny
  • Sportovní aktivity
  • Koňská angličtina
  • Trocha teorie

a další aktvity.....

Cena: 3 750,- Kč

Cena je splatná ve dvou splátkách – záloha a doplatek. Zálohu ve výši 1 750,- Kč je nutné uhradit při přihlášení dítěte na tábor, tj. nejpozději do 31.5.2010.Záloha je nevratná ! Doplatek ve výši 2 000,- Kč je splatný při nástupu dítěte na tábor. Zálohu uhraďte bankovním převodem na účet: 2097040103/0800

Variabilní symbol : datum narození Vašeho dítěte ve formě RRRR MM DD. Zpráva pro příjemce: jméno a příjmení dítěte

 

Jak se přihlásit…. 

Níže si můžete stáhnout přihlášku na příměstský tábor. Vyplněné přihlášky je nutné zaslat nejpozději do 31.5.2010 na adresu farmy, a to elektronicky nebo běžnou poštou. Při nástupu dítěte na tábor se odevzdává List účastníka a ofocená kartička pojištěnce,.

Přihlášku Vám potvrdíme do 5ti pracovních dnů od jejího obdržení. Po 1.6.2010 Vám zašleme podrobný rozpis aktivit na jednotlivé dny, doplňující informace včetně seznamu vybavení na tábor a související pokyny pro účastníky. V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit.

 

PŘIHLÁŠKA na příměstský tábor ke stažení ZDE 

LIST ÚČASTNÍKA příměstského tábora ke stažení ZDE

 

PROSÍME, SEZNAMTE SE S VŠEOBECNÝMI PODMÍNKAMI PRO KONÁNÍ AKCÍ NA FARMĚ. PODMÍNKY NALEZNETE ZDE

 

 

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.