Tábory 2011

 

V letošním roce budou vypsány dva termíny letních jezdeckých táborů.

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

18.7. - 24.7.2011      

25.7. - 31.7.2011          

V prvním termínu od 18.7.-24.7.2011 bude probíhat tábor pro pokročilejší jezdce, kteří chodí jezdit pravidelně ať už na naší farmu nebo jinam. Zájemci by měli být schopní ovládat koně samostatně alespoň v kroku a klusu na jízdárně a znát základní jízdárenské cviky.

Na tento turnus bude maximální počet dětí 8, s tím že děti budou mít dvoufázový trénink. Budou střídat výcvik na jízdárně s výcvikem v terénu. Celý program tábora  bude soustředěn především na jízdu na koni a správnou péči o něj.

V druhém termínu od 25.7.-31.7.2011 bude klasický tábor pro malé milovníky koní.

Na každý turnus bude přijato pouze 8 až 10 dětí ve věku 8 až 16 let, a to z toho důvodu, abychom byli schopni udržet standard, který jsme nasadili v předchozích letech. Zakládáme si na tom, aby každé dítě mělo individuální jezdecký trénink pod dohledem cvičitele každý den. Myslíme si, že právě tento přístup nás odlišuje od řady jiných jezdeckých táborů a že právě to loni děti i rodiče ocenili nejvíce. U nás upřednostňujeme kvalitu před kvantitou.

Tábory se konají v příjemném prostředí naší farmy, v krásné přírodě kraje pod Blaníkem. Farma poskytuje nejen veškeré potřebné zázemí, ale také ideální podmínky pro jezdecký výcvik. Nebudou chybět prvky dobrodružství, dostatek sportovních a doprovodných aktivit, ale zejména kvalitní a individuální výcvik jízdy na koni. Děti seznámíme se vším, co obnáší  kompletní péče o koně. Naučí se u nás, jak o koně pečovat, od čištění, přes sedlání a uzdění až po samotnou jízdu na koni. Nebude chybět ani teorie, zdravověda a aby děti přes léto nezapomínaly na školu, naučíme je trochu koňské angličtiny

Protože ale koně nemohou pracovat celý den, je pro děti připraven bohatý doprovodný program. Vedle sportovního vyžití jako je volejbal, fotbal, přehazovaná a horolezectví je čekají také výtvarné aktivity.

Stejně jako loni, i letos se o Vaše děti bude po celou dobu konání tábora starat kvalifikovaný personál, součástí čtyřčlenného týmu je licencovaná cvičitelka koní a jezdců, zdravotník a táboroví vedoucí s licencí jezdce. S naším týmem se můžete seznámit ZDE.

Protože bez koní by to nešlo, seznamte se také s naším koňským týmem, a to ZDE

 

ORGANIZAČNÍ INFORMACE

Tábor je určen pro 8 až 10 dětí ve věku od 8 do 16-ti let. Zdravá strava 3 x denně, pitný režim.  

 

Doprava do a z místa konání samostatně nebo po dohodě, bude-li zájem, bude sraz dětí na nádraží ve Vlašimi a hromadný přesun vlakem.

Denní nástup dětí na tábor do 8:30

Denní vyzvednutí dětí z tábora do 17:00 (po dohodě i později)

 

Na děti čeká

  • Krátká ranní rozcvička
  • Péče o koně a stáj
  • Výcvik jízdy na lonži a na jízdárně
  • Projížďky terénem s vedením
  • Noční bojovka
  • Výtvarné dílny
  • Sportovní aktivity
  • Koňská angličtina
  • Trocha teorie

a další aktvity.....

Cena: 3 750,- Kč

Cena je splatná ve dvou splátkách – záloha a doplatek. Zálohu ve výši 1 750,- Kč je nutné uhradit při přihlášení dítěte na tábor, tj. nejpozději do 31.5.2011. Záloha je nevratná ! Doplatek ve výši 2 000,- Kč je splatný při nástupu dítěte na tábor. Zálohu uhraďte bankovním převodem na účet: 2097040103/0800

Variabilní symbol : datum narození Vašeho dítěte ve formě RRRR MM DD. Zpráva pro příjemce: jméno a příjmení dítěte

 

Jak se přihlásit…. 

Níže si můžete stáhnout přihlášku na příměstský tábor. Vyplněné přihlášky je nutné zaslat nejpozději do 31.5.2011 na adresu farmy, a to elektronicky nebo běžnou poštou. Při nástupu dítěte na tábor se odevzdává List účastníka a ofocená kartička pojištěnce,.

Přihlášku Vám potvrdíme do 5ti pracovních dnů od jejího obdržení. Po 1.6.2011 Vám zašleme podrobný rozpis aktivit na jednotlivé dny, doplňující informace včetně seznamu vybavení na tábor a související pokyny pro účastníky. V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit.

 

PŘIHLÁŠKA na příměstský tábor ke stažení ZDE 

LIST ÚČASTNÍKA příměstského tábora ke stažení ZDE_UCASTNIKA_PT2011_genesis.doc

 

PROSÍME, SEZNAMTE SE S VŠEOBECNÝMI PODMÍNKAMI PRO KONÁNÍ AKCÍ NA FARMĚ. PODMÍNKY NALEZNETE ZDE

 

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.