Naši koníci

DINA

DINA
Dina je dvacetiletá klisna plemene hafling, na svůj věk ale vůbec nevypadá. Dala nám již tři hříbata a v současné době se již plně věnuje pouze výcviku dětí. Má letité zkušenosti s výcvikem malých a nezkušených jezdců. Je to naše princezna. :o))))
>>

LORRAINE

LORRAINE
Lorraine je devítiiletá klisna českého teplokrevníka. Je po hřebci 2516 Lopez a z matky GENESIS po Aldan. Lorraine je temperamentní, ale v boxe i pod sedlem hodná. Neustále vymýšlí nové a nové "koniny"...prostě "...pořád dělá něco, co nemá..."
>>

MAUGLÍ

MAUGLÍ
Mauglí je 15ti letý valach plemene Český teplokrevník. Je to zkušený kůň, který má za sebou sportovní kariéru, parkury i drezuru. Nezapře temperament, v původu má několik plnokrevníků. Mauglí už nemá výkonost na aktivní sport, užívá si zasloužený důchod. Rozhodně ale není vysloužilec, spíše ideální...
>>

Rybana

Rybana
Rybana je klisna, kterou její panička využívá výhradně k poklidným procházkám po okolí. Umí však i základní cviky na jízdárně a lonži.
>>

THADEUS

THADEUS
Thadeus je u nás teprve rok. Je to třináctiletý valach plemene hafling. Na haflinga je poměrně statný a vysoký. Kromě práce pod sedlem umí i tahat.
>>

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.